Komputer pokładowy firmy Krauth Bordrechner zdobywa nagrodę German Design Award 2018

Bordrechner kt0101 MT
German Design Award Winner 2018 -
komputer pokładowy kt0101 MT

Eberbach: W kategorii "Design - Doskonały produkt./Transportation krauth technology wraz z biurem projektowym" andre stocker design " zdobywa nagrodę German Design Award za komputer pokładowy kt0101 MT.

Dzięki obszernemu interfejsowi klienta komputer pokładowy traktuje pasażera jako centralnego odbiorcę. Kolorowy wyświetlacz, czytnik kodów kreskowych i dystrybutor biletów są rozmieszczone na poziomie pochylonym w stronę klienta. Komputer pokładowy jest kompaktowy i lekki, a jednocześnie może być optymalnie dostosowany do obsługi. Oparty jest na tablecie z systemem operacyjnym Android oraz wyposażony w specjalnie zaprojektowany interfejs użytkownika. Tablet jest połączony z głównym urządzeniem za pomocą obrotowego ramienia o 180 ° obrotowości, dzięki czemu jest idealnie dopasowany do każdego kierowcy. – Jest to komputer pokładowy dla pojazdów transportu publicznego, który przekonał jury zarówno innowacyjną technologią, jak i unikalnym projektem produktu.

Innych zwycięsców znajdą Państwo na stronie: http://www.german-design-award.com/die-gewinner/galerie/detail/17419-bordrechner.html

Informacja o German Design Award

German Design Award to międzynarodowa nagroda premium, która wyróżnia wyjątkowy design produktów i sposoby komunikacji, dzięki czemu jest jednym z najbardziej uznanych konkursów projektowych na świecie. Nagrodę German Design Award przyznaje niemiecka Rada Wzornictwa oraz Niemiecka Rada Designu i Wzornictwa. Jako jeden z wiodących na świecie centrów kompetencji w zakresie sposobów i metod komunikacji oraz zarządzania jest uznaną marką w dziedzinie wzornictwa, fundacja reprezentuje niemiecką scenę projektowania.

 


Content

Nasze następne targi & wydarzenia:

InnoTrans 2018, Berlin
18. - 21. Września 2018