15.06.2016

Przekazanie darowizny na rzecz fundacji obywatelskiej Eberbach!

Część wpływów z posiłków i napojów podczas dnia otwartego w krauth mogliśmy przekazać 15 czerwca 2016 fundacji obywatelskiej Eberbach.

Darowizna zostanie przekazana przedszkolu Arche Noah na projekt zapobiegania przemocy „Odważny i silny” dla 18 nowych pierwszoklasistów rocznika 2016. Dzieci przejdą szkolenie z zapobiegania przemocy i stosowania siły fizycznej przez asertywność oraz z samoobrony w sytuacjach koniecznych.
Cel projektu to: umiejętność mówienia o uczuciach i okazywania ich, rozpoznawanie nietypowych sytuacji i prawidłowe zachowania w sytuacjach konfliktowych.

Cieszymy się, że tym samym możemy nieco ułatwić pierwszoklasistom wejście w nowy rozdział w życiu i dziękujemy wszystkim gościom, którzy mieli w tym swój wkład.
Zapraszamy również do lektury artykułu w Eberbach Channel:

www.eberbach-channel.de

Spendenübergabe im Kintergarten Arche Noah
Przekazanie darowizny w przedszkolu Arche Noah

Aktualności krauth technology   06.06.2016

 

 

krauth ma 90 lat - i Eberbach świętuje razem z nami!

Eberbach. 90-lecie powstania naszej firmy musiało mieć oczywiście odpowiednią oprawę. Od prawie wieku krauth jest synonimem jakości, innowacji i symbolem regionu.

W sobotę, 04.06.2016, zaprosiliśmy z tej okazji wszystkich pracowników z ich rodzinami na wspólne świętowanie jubileuszu. Dzieci miały okazję zobaczyć, gdzie pracują ich rodzice, a wszyscy członkowie rodzin bliżej poznać przedsiębiorstwo. Całe spotkanie uatrakcyjnił program dla małych i dużych: od toru samochodowego dla najmłodszych, przez dmuchany zamek, aż po ścianę bramkową i wiele innych atrakcji. Były oczywiście również smaczne steki, kiełbaski i zimne napoje.

W niedzielę (5 czerwca) mieliśmy przyjemność gościć u siebie mieszkańców Eberbach i okolic. Gościli u nas również nasi krajowi i międzynarodowi partnerzy handlowi (podziękowania także dla spółki Bill GmbH, andré stocker design i AMCON).

Oficjalną część imprezy uroczyście otworzyło nasze kierownictwo: pan Gerd Neureuter i pan Kai Horn oraz burmistrz Eberbach, Peter Reichert. Uznanie dla naszego przedsiębiorstwa wyraził swoją obecnością również pan dr Liu (CEO naszej spółki siostrzanej), który specjalnie z Chin przybył na uroczystości wspólnie z kilkoma swoimi współpracownikami.

Obszerny program ramowy wzbogacili swoim aktywnym zaangażowaniem nasi partnerzy z regionu.  Bardzo dziękujemy szkole ogólnokształcącej za pyszne wafle i ciasta, klubowi Dartclub Eberbach za doskonałe zaopatrzenie w napoje, a masarni Zorn za specjały z grilla. Cały dochód z imprezy zostanie przekazany fundacji obywatelskiej w Eberbach. Parkingu dla gości użyczyli nasi serdeczni sąsiedzi: Lidl, Aldi, Kaufland i Hagebaumarkt. Pomimo niekiedy uciążliwych warunków pogodowych w ciągu tych dwóch dni zaprezentowaliśmy nasze przedsiębiorstwo i produkty ponad 1000 gościom. Dzięki pracowitym pomocnikom krauth technology były to dwa świetne dni. Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie i zainteresowanie.
      

Viele Interessierte besuchten unsere Fertigungshalle
Beispiele unserer Lackiererei in Eberbach
Spaß für Groß und Klein bei krauth technology
 

Fotografie: Dominik Kussler


Attrakcje

Imprezie towarzyszyły następujące atrakcje:

  • oprowadzenie po firmie w każdą pełną godzinę
  • zamek dmuchany
  • tor samochodowy dla najmłodszych
  • muzyka
  • jedzenie i picie
  • strzelanie do ściany bramkowej
  • koło fortuny
  • oraz liczne stoiska informacyjne firm z Eberbach (jeszcze raz serdeczne podziękowania dla partnerów):

     Stadtwerke Eberbach

     SV Eberbach

     Quellwerke

     Müller Holzbau

     Johannes Diakonie

     EWG

     Reisebüro First Business Travel

     CED Dahlke

     Autohaus Lenz

     Autohaus Hufnagel

     Gothaer

     Volksbank

Content

Nasze następne targi & wydarzenia:

InnoTrans 2018, Berlin
18. - 21. Września 2018