22.02.2016

krauth technology GmbH poszerza kadrę kierowniczą.

 

krauth technology erweitert die Geschäftsleitung

Spółka krauth technology GmbH poszerza kadrę kierowniczą.

Aby w dalszym ciągu zachować elastyczność wobec naszych klientów, dostawców i pracowników i zachować jedną z mocnych stron krauth technology – sprawny proces decyzyjny – z dniem 19.02.2016 do kierownictwa spółki dołączyli prokurenci Gerd Neureuter i Kai Horn. Jest to kolejny ważny znak dla naszych klientów i zespołu operacyjnego, związany z nowym właścicielem, i jeden z efektów kilkudniowej wizyty pana dr. Jonnego Liu (CEO holdingu) w Eberbach.

W niedługim czasie dodatkowe zasoby przyspieszą realizację innowacji: nowy biletomat stacjonarny i nowe oprogramowanie typu backoffice. W perspektywie średnioterminowej planujemy pchnąć naprzód internacjonalizację. Aby przy aktualnie dobrej sytuacji pod względem zamówień wykorzystać w sposób zrównoważony dalszy potencjał wzrostowy, intensyfikujemy poszukiwania pracowników do zakładu w Eberbach. Na naszej stronie internetowej można znaleźć interesujące profile.

Krauth technology obchodzi w tym roku dziewięćdziesięciolecie istnienia; już teraz zapraszamy na interesującą imprezę z tej okazji: w niedzielę, 5. czerwca 2016 roku przy Ohrsbergweg w Eberbach odbędzie się dzień otwarty w naszym zakładzie.
Content

Nasze następne targi & wydarzenia:

InnoTrans 2018, Berlin
18. - 21. Września 2018