10. - 11.05.2017

miało miejsce robocze spotkanie gruppy HUSST w firmie krauth technology GmbH

 

Eberbach, 11. maj 2017: w dniach 10 i 11 maja miało miejsce robocze spotkanie gruppy HUSST w firmie krauth technology GmbH. W czasie forum HUSST pod przewodnictwem firmy TelematicsPRO e.V. dyskutowano o standarcie interfejsu, jego rozwoju i dopasowaniu do nowych wymagań.

HUSST –jeden wspólny język dla urządzeń i systemów

Podobie jak w wielu innych branżach następuje również w komunikacji pasażerskiej stały rozwój sieci połączeń i wzajemnych zależności. Prosty i elastyczny system wymiany informacji o taryfach między różnymi urządzeniami do dystrybucji biletów, oraz Back Office, umożliwiający współpracę wielu podmiotów nabiera bardzo istotnego znaczenia. Ten nowy sposób traktowania systemów w komunikacji ma w przyszłości zastąpić rozwiązania „wyspowe”, które w przeszłości wyrosły z indywidualnych zapotrzebowań.

Pomocą w rozwiązaniu wyżej wspomnianych utrudnień ma być rozwijany wspólnie przez specjalistów z dziedziny hardware jak i software, system skupiający się na ujednoliceniu systemów pochodzących od różnych dostawców. Tak więc możliwe będzie przekazywanie danych taryfowych do rozmaitych urządzeń i zbieranie danych sprzedażowych od różnych dostawców sprzętowych do jednego spójnego systemu. W czasie ostatniego spotkania dyskutowano w różnych podgrupach na temat obecnego stanu HUSST oraz jego rozwoju w przyszłości. Obecnie, HUSST, jest jedynym oprogramowaniem standaryzującym pracę z wieloma systemami taryfowymi.

Panowie Olaf Clausen oraz Kai Horn są bardzo zadowoleni z przebiegu obrad i chcieliby serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom. Również Pan Dr. Claus Habiger z firmy TelematicsPRo e.V. dem HUSST Dachverband, był bardzo optymistycznie zbudowany motywacją zespołu dyskusyjnego. Na koniec skomentował: „Już teraz cieszę się na Walne Zebranie, które odbędzie 25.10.2017 roku w Berlinie.”

HUSST-Arbeitsgruppentreffen

Content

Nasze następne targi & wydarzenia:

InnoTrans 2018, Berlin
18. - 21. Września 2018