29.08.2016

PSI Transcom GmbH oraz krauth technology GmbH od dzisiaj w jednej, wspólnej lokalizacji.

 

krauth technology - Slomanhaus, Hamburg
krauth technology - Slomanhaus, Hamburg

PSI Transcom GmbH oraz krauth technology GmbH od dzisiaj w jednej, wspólnej lokalizacji.
Zmiana lokalizacji fili krauth technology w Hamburgu # PSI & krauth pod jednym dachem# Tak blisko klientów jak nigdy dotychczas # Przeprowadzka ze zmianami.
Eberbach/Hamburg, 26 sierpień 2016 – Filia krauth technology GmbH w Hamburgu zajmująca się oprogramowaniem po ponad 15 latach doczekała się przeprowadzki. Od początku tygodnia trwają przygotowania pracowników hamburskiej filiali do przeprowadzki z Kampusu SUIT na ulicę Kasernenstrasse 12 w Hafenrand Hamburg. Dział rozwoju i informatyki krauth technology, zajmie nowe obiekty biórowe w Slomanhaus, skarbie architektonicznym Hamburga, który jednocześnie będzie też siedzibą Firmy PSI Transcom GmbH.
Od dnia 29.08.2016 team krauth z Hamburga, będzie sąsiadował i pracował drzwi w drzwi z ekspertami działu informatyki Firmy PSI. Regulacja doprowadzająca do powołania wspólnej siedziby obydwu firma była przemyślaną i strategiczną decyzją obydwu partnerów co w zamyśle ma doprowadzić do przeniesienia wzajemnej współpracy na wyższy poziom.
Jednocześnie zaznaczamy, że Firma PSI posiada również odział w Polsce i zrealizowała już pierwsze zlecenie ze strony MPK Poznań.


Content

Nasze następne targi & wydarzenia:

InnoTrans 2018, Berlin
18. - 21. Września 2018