20.09.2016

PSI Transcom i krauth technology zacieśniają wzajemną współpracę

 

PSI Transcom i krauth technology zacieśniają wzajemną współpracę.
Podpisanie umowy w Berlinie podczas Tagów InnoTrans.

Berlin. Zgodnie z mottem „jak najszybciej na rynku i jak najbliżej Klienta“ intesyfikują wzajemną współpracę firmy PSI Transcom GmbH oraz krauth technology GmbH, która łączy wspólne kompetencje w tworzeniu i wdrażaniu systemów komputerów pokładowych oraz rozwiązań w zakresie ITCS. 
Torsten Vogel, CEO PSI Transcom GmbH i Kai Horn, Prezes firmy Krauth Technology wspólnie podpisali nową umowę o współpracy, która wzmocnia kooperację między obydwoma firmami.

Berlin, 22.09.2016
Podczas trwania międzynarodowych targów komunikacji pasażerskiej, odbywających się w dniach 20.09.16 do 23.09.16 w Berlinie, obydwa podmioty postanowiły odświeżyć pierwszą umowę o współpracy zawartą w 2009 roku i zintesyfikować wzajemną współpracę.
Obecnie PSI oraz krauth technology realizują w ramach kooperacji tworzenie nowej generacji komputerów pokładowych współpracujących ściśle z systemami ITCS. Obydwaj partnerzy bardzo liczą na efekt synergi.
Jednym z efektów intensywnej współpracy jest realizowana obecnie zmiana siedziby oddziału dewelopmentu i rozwoju firmy krauth do Slomanhaus, który jest głównym centrum firmy PSI. Od dnia 28.08.16 nasi koledzy z Hamburga pracują „drzwi w drzwi” z ekspertami PSI Transcom.

O firmie PSI Transcom
Firma PSI od 35 lat tworzy i wdraża iteligentne technologie i rozwiązania dla transportu publicznego i szynowego. W tym czasie stworzono szerokie spektrum rozwiązań dla klientów nie tylko w niemczech ale również odbiorców miedzynarodowych do których należą na przykład Szwajcaria, Malezja, Holandia czy też Polska (system dyspozycji zajezdniowych – Franowo, Poznań).


Content

Nasze następne targi & wydarzenia:

InnoTrans 2018, Berlin
18. - 21. Września 2018