Podania prosimy przesyłać na adres:

personal@krauth-online.de

Kariera w krauth technology!

Nasi klienci stawiają coraz wyższe wymagania w stosunku do produkowanych przez nas systemów i oprogramowania. To w równym stopniu wymaga odpowiednich kwalifikacji naszych pracowników. Dlatego jednym z centralnych zadań jest dla nas stałe poszukiwanie wykwalifikowanej kadry.

Kompetentni, zaangażowani i przedsiębiorczy pracownicy są istotnym czynnikiem sukcesu spółki krauth technology GmbH. Przez bogatą ofertę w zakresie kształcenia ustawicznego i podnoszenia kwalifikacji krauth technology wspiera rozwój zawodowy i osobisty swoich pracowników również w codziennej pracy.

Równość szans oraz bezpieczeństwo pracy i ochrona zdrowia są integralną częścią kultury przedsiębiorstwa. Dlatego zachęcamy do składania podań.

Po lewej stronie znaleźć można aktualne opisy stanowisk. Nawet jeśli jednak przedstawiony profil nie odpowiada w 100% Twoim preferencjom, przedstaw nam swoje zainteresowania i oczekiwania na indywidualnej rozmowie. Być może znajdziemy stanowisko odpowiednie dla Ciebie.                                               

Oferujemy również dużą liczbę miejsc dla praktykantów i uczniów zawodu w roku następnym (DHBW). W tym celu utworzyliśmy specjalną stronę. I również tu zachęcamy do składania podań.

 

Proszę zwrócić uwagę na nasze aktualne propozycje pracy na niemieckiej internetowej stronie kariery.

Content

Nasze następne targi & wydarzenia:

InnoTrans 2018, Berlin
18. - 21. Września 2018