Podania prosimy przesylać na adres:

personal@krauth-online.de

W razie pytań dotyczących konkretnych ofert, prosimy o kontakt z naszym działem kadr pod numerem telefonu:

+49 6271/805-0

Zachęcamy do składania podań!

 

   Kształcenie i studia

Nasze przedsiębiorstwo kształci aż 10% pracowników – I to we wszystkich działach.

 

Tempo wzrostu i rozwiązania systemowe, które możemy zaoferować naszym klientom, zależą bezpośrednio od jakości, motywacji i liczby pracowników zatrudnionych we wszystkich jednostkach organizacyjnych. Mamy świetny zespół, nadal jednak pilnie poszukujemy kolejnych zmotywowanych pracowników. Od października znajdą tu Państwo nowe oferty podjęcia nauki i studiowania połączonego z pracą.

 

Utrzymanie wysokich kompetencji poprzez szkolenia

W ramach naszej grupy przedsiębiorstw przykładamy bardzo dużą uwagę na kształcenie i doszkształcanie naszych pracowników.

Ze względu na wszechstronne możliwości produkcyjne oraz kompetencje w obszarach software i hardware, jak również prowadzenia projektów, działu zbytu i marketingu oferujemy szeroki wachlarz możliwości edukacyjnych.

Ponadto jesteśmy bardzo otwarci na praktyki zawodowe jak również realizację aspiracji typu Master.

Prosimy o kontakt z nami i jeżeli pobudziliśmy Państwa zainteresowanie to prosimy o przesyłanie zapytań oraz składanie podań pod określoną formę współpracy.

2017-11-16

Unser Ausbildungsangebot zum Zeitpunkt der Messe

Po raz ósmy odbyły się w Eberbach targi szkoleniowe i praktykanckie, a nasza firma była aktywnie reprezentowana przez własne stoisko. Zainteresowani studenci/uczniowie mogli  dowiedzieć się szczegółowych informacji o zawodach związanych z planowanymi praktykami  oraz o aktualnych stażach na 2018 r. Poprzez pośrednictwo Pani Grimm i Pani Blanke. W celu wyjaśnień praktycznego opisu mechatronicznego Pan Salerno odpowiedział wielu zainteresowanym uczestnikom na  pytania odnoszące się do pneumatycznego układu testowego do wykrywania materiałów metalowych lub niemetalicznych. Zainteresowani przyszli informatycy dokładnie zostali poinformowani przez Panią Ruzicką na temat specyfiki naszych rozwiązań. Młodsi uczestnicy zostali poinformowani o różnorodnych możliwościach stażu w Firmie krauth technology. Byliśmy bardzo zadowoleni z dużego napływu zainteresowanych studentów i mamy nadzieję, że większa publiczna obecność umożliwi coraz większe zainteresowanych młodych ludzi na temat naszych ofert szkoleniowych. Więcej informacji można znaleźć w artykułach prasowych  Rhein-Neckar-Zeitung oraz Eberbach Channels.

 

 

2017-10-01

Unsere neuen Mitarbeiter, Auszubildenden und duale Studenten im Herbst 2017

 

Firma krauth technology chce oficjalnie powitać kolejnych nowych pracowników w ostatnich miesiącach. Pani Blanke (po lewej) i Pani Grimm (po prawej) z naszego działu zasobów ludzkich są bardzo zaangażowane w sprostanie rosnącym potrzebom biznesu w naszej branży. Udało nam się pozyskać rownież doświadczonych pracowników do działu zakupów i naszego działu IT. W dziedzinie badań i rozwoju udało nam się zainspirować czterech młodych i dociekliwych programistów dla naszej firmy. Ponadto rozpoczęli swoje kariery również nasi dwoje studenci i stażyści. Ale pomimo tego w dalszym ciągu nawiązujemy kontakty z potencjalnymi pracownikami poprzez długoterminowe staże. Firma krauth technology wita wszystkich nowych pracowników - nasz doświadczony personel będzie aktywnie wspierać szkolenia i dalszy indywidualny rozwój swoich pracowników.

 

 

 

 

2017-07-15

Od lewej: Sara Lux (studentka DHBW) oraz Mandy Grimm (referent d.s. personalnych)

Dzień 15.07.2017 był dniem otwartym na uczelni DHBW Mosbach dla studentów i miał służyć jako platforma komunikacyjna miedzy tymi młodymi ludźmi a przedsiębiorstwami. Firma krauth technology GmbH wykorzystała tą okazję do zainicjalizowania interesujących kontaktów. Informowaliśmy o możliwościach dalszego kształcenia i studiowania w ramach współpracy z kauth technology. W celu praktycznego zapoznania się z naszymi produktami, istniała możliwość aktywnego testowania naszych komputerów pokładowych.

2017-07-05

Lara Friedel (stażystka w dziale zaopatrzenia)

Nasi stażyści z działu zaopatrzenia zapoznają się z oddziałami czysto produkcyjnymi w celu otrzymania praktycznych informacji o specyfice naszego przedsiębiorstwa i powstających w nim produktów. Nasza stażystka przez cały tydzień dzielnie wspomagała prace montażowe. Na przykład przygotowywała elementy podtrzymujące rolki papieru do późniejszego motażu w automatach przy pomocy stacjonarnej wiertarki.

2016-08-23

Od lewej: Laura Bierlich (uczennica) i Mandy Grimm (referent d.s. personalnych)

Pani Bierlich pomyślnie zdala egzamin jako urzędnik działu zapotrzebowania. Nowy referent działu personalnego krauth technology, Mandy Grimm, składa serdeczne gratulacje.

2016-08-02

Od lewej:Tobias Koch (uczennica) i Klaus Hitschler (Kierownik działu Rozwoju i Badań)

Tobias Koch zakończył z powodzeniem wykształcenie w kierunku informatyka. Kierownik działu rozwoju i badań, Pan Klaus Hitschler serdecznie gratuluje Panu Kochowi zdobycia nowego wykształcenia.

2016-03-08

Od lewej strony: Referent personalny Pammela Golz, Kris Konrad (Mechatronika), Julian Brand (Elektronika), Björn Arnold (Budowa narzędzi).

Firma krauth technology przywiązuje wielką wagę do szkolenia młodzieży. W lutym, po 3,5-letnim stażu, trzech kolejnych uczniów zdało z powodzeniem egzaminy przed Izbą Handlową i są gotowi do podjęcia zawodowych wyzwań jako wykwalifikowany personel. Z tej okazji były gratulacje od nowego oficera personalnego firmy, Pani Pameli Golz.


Pani Golz jest absolwentem Uniwersytetu w Ludwigsburgu, gdzie skończyła kierunek „Internationales Personalmanagement” i będzie się intensywnie zajmowała się w naszej firmie szeroko pojętą tematyką HR. Jeżeli są Państwo zainteresowani stażem w naszej firmie – prosimy o kontakt!

2015-11-05

Zdjęcie grupowe naszych nowych kolegów

Będąc na drodze stałego rozwoju, musimy dbać również o poszerzanie kadr.  Cieszymy się, że możemy przedstawić nowych kolegów i nowe koleżanki. Oprócz pracowników, którzy pomyślnie zakończyli naukę w systemie dualnym (i którym z tego tytułu serdecznie gratulujemy), wzmocniły się szeregi w działach konstrukcji, montażu, logistyki i serwisu. Są to następujące osoby: Pani Martin-Beisel, Pani Maljas, Pan Hitzfeld, Pani Herrmann , Pan Buchmüller oraz Pan Helm.

Kształcąc ponad 10% naszych pracowników w całym przedsiębiorstwie, stawiamy na młode pokolenie, aby również w przyszłości z powodzeniem się rozwijać. Życzymy w tym miejscu naszym uczniom zawodu i praktykantom w ramach studiów dobrego startu i cieszymy się z obecności panów Müllera, Brzezinskiego, Lohmüllera, Zupana, Müller-Baumgarta i Neureutera.

Zyczymy wszyskim udanego startu i cieszymy się z możliwości zapoznania.

2015-01-20

Od lewej: Simon Sauter und Patrick Vesper (szkolenie zawodowe)

 Również w tym roku pomyślnie zakończyły szkolenie zawodowe dwie następne osoby; Pan Vesper i Pan Sauter, jako mechanicy precyzyjni, czego serdecznie gratulujemy.

2014-02-06

Od lewej: Michael Sack, Isabell Holz, Steven Kaufmann i Dario Salerno (szkolenie zawodowe)

Na początku 2014 roku, jednorazowo aż 4 osoby ukończyły z powodzeniem szkolenie zawodowe. Gratulujemy serdecznie. Pani Holz ukonczyła specjalizację pracownika zaopatrzenia, Pan Kaufmann – mechanika narzędziowa oraz Pan Sack i Pan Salerno – specjalizacja mechatronika. 

 

 

        Nasz warsztat kstałcenia zawodowego

Content

Nasze następne targi & wydarzenia:

InnoTrans 2018, Berlin
18. - 21. Września 2018