Oczekujemy na Państwa zgłoszenia

Zgłoszenie kandydatury należy przesłać na adres jobs@krauth-online.de

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszą kadrą werbunkową: Panią Grimm pod numerem 06271 805-174 i Panią Blanke pod numerem wewnętrznym -181.

aktualnie wolne stanowiska

Dobra dynamika rozwoju oraz rozwiązania systemowe, które możemy zaoferować naszym klientom, zależą bezpośrednio od jakości, motywacji i liczby pracowników we wszystkich jednostkach organizacyjnych. Mamy świetny zespół, ale wciąż pilnie poszukujemy zmotywowanego wsparcia pesonalnego.

Czekamy z niecierpliwością na Państwa zgłoszenia. Nawet jeśli opis stanowiska pracy nie pasuje do Ciebie w stu procentach, daj nam możliwość porozmawiania z Tobą o Twoich zainteresowaniach i wymaganiach oraz znalezienia u nas odpowiedniej pracy. Jeśli wśród ofert pracy wymienionych poniżej nie możesz znaleźć oferty pracy odpowiadającej Twojemu profilowi, z niecierpliwością czekamy na Twoją aplikację.

Prosimy o przesłanie na adres jobs@krauth-online.de dokumentów w formie kompletnego pliku PDF, z podaniem najwcześniejszej możliwej daty rozpoczęcia pracy i wysokości wynagrodzenia.

 

 

Aktualne oferty pracy można znaleźć na naszej niemieckiej stronie głównej.