Oczekujemy na Państwa zgłoszenia

Zgłoszenie kandydatury należy przesłać na adres jobs@krauth-online.de

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszą kadrą werbunkową: Panią Grimm pod numerem 06271 805-174 i Panią Blanke pod numerem wewnętrznym -181.

kompetencje dzięki dokształcaniu i studiom

Wierzymy, że jedną z najlepszych strategii przyciągania pracowników, którzy pragną odnieść sukces, jest wspieranie ich w rozpoczynaniu życia zawodowego we wczesnym wieku poprzez szkolenia lub podwójne studia. Zawsze dążymy do celu, jakim jest zatrudnianie studentów lub stażystów, po pomyślnym odbyciu praktyki naszym celem jest utrzymanie ich u nas na dłuższą metę. Dlatego też prawie 10% naszych pracowników uczestniczy w szkoleniach - we wszystkich obszarach działalności firmy. Każdego roku pragniemy wspierać naszą młodszą kadrę w szkoleniach i dwutorowych kursach. Miejsca szkoleń i studiów znajdziesz w sekcji "Aktualne oferty pracy". Czekamy na Twoją aplikację.

 

 

 

W ramach grupy firm przywiązujemy dużą wagę do szkolenia i doskonalenia zawodowego naszych pracowników. Dzięki własnemu wysokiemu zakresowi produkcji pionowej oraz kompetencjom w zakresie rozwoju oprogramowania i sprzętu komputerowego, jak również zarządzania projektami, sprzedaży i marketingu, szkolimy w najróżniejszych obszarach. Ponadto oferujemy staże i programy licencjackie oraz magisterskie. Zapraszamy do kontaktu, oczekujemy na Państwa zainteresowanie naszą firmą i ciekawe dokumenty aplikacyjne.

 

Nasze obecne miejsca szkoleniowe i studyjne znajdziesz na naszej niemieckiej stronie głównej.