krauth technology jako pracodawca

Innowacyjne produkty ze zintegrowanej produkcji własnej, wysoka presja na oczekiwania klienta wraz z kompleksowymi kompetencjami zawodowymi oraz wysoka kultura korporacyjna to kluczowe elementy, na których od ponad 90 lat opiera się sukces firmy krauth technology GmbH.

Krauth technology to firma o ugruntowanej pozycji w rejonie Eberbach, która stawia na wysoką integrację z tym rejonem. Wielu z naszych pracowników jest z nami od dziesięcioleci i towarzyszy firmie na każdym etapie jej dynamicznego rozwoju. Dlatego też kompetentni, zaangażowani i przedsiębiorczy pracownicy są dla krauth technology GmbH istotnym czynnikiem sukcesu. To również kształtuje naszą kulturę.

Otwarta kultura korporacyjna               Prosta hierarchia

Kultywujemy przyjazne i otwarte relacje międzyludzkie. Duch pracy w zespole jest ważnym elementem naszego postępowania, ponieważ jest to jedyny sposób na rozwój innowacyjnych i przyszłościowych technologii dla naszych klientów.

krauth technology charakteryzuje się płaską hierarchią, ponieważ bezpośredni kontakt z pracownikami postrzegany jest jako poziom zarządzania będący istotnym czynnikiem sukcesu. Dzięki płaskiej strukturze organizacyjnej można realizować krótkie ścieżki decyzyjne.

ZaufanieWymagające zadania

Ponieważ ufamy naszym pracownikom, zapewniamy im wysoki stopień niezależności, wolności i osobistej odpowiedzialności.

Otrzymają Państwo u nas wymagające zadania i ambitne projekty. Aby móc sobie z tym poradzić, chcielibyśmy zagwarantować Państwu kompleksowe szkolenie.

Elastyczny czas pracyUstawiczne kształceni

Aby lepiej pogodzić życie prywatne z życiem zawodowym, oferujemy naszym pracownikom czas pracy, który w dużej mierze można indywidualnie skonfigurować.

Promujemy rozwój zawodowy i osobisty naszych pracowników poprzez indywidualną ofertę szkoleniowo-kwalifikacyjną.

Promocja zdrowiaZakładowy program emerytalny

Oferujemy różne programy dotyczące tematu zdrowia, ponieważ bezpieczeństwo i higiena pracy są integralną częścią naszej kultury firmowej.

Zawsze dążymy do długotrwałej współpracy. Zakończenie życia zawodowego jest dla nas również ważne, dlatego z przyjemnością udzielimy wsparcia w zakresie opieki nad osobami w podeszłym wieku.

Przynależność regionalna
Jako pracodawca w regionie Rhein-Neckar uważamy, że naszym obowiązkiem jest zaoferowanie naszym przyszłym pracobiorcom możliwości nie tylko przeprowadzki do wyżej wspomnianego regionu, ale także rozpoczęcia stażu lub nowej kariery zawodowej w pobliżu ich rodziny, przyjaciół lub klubu.

Content

Nasze następne targi & wydarzenia:

9. ÖPNV Innovationskongress, Freiburg
12. - 14. marzec 2019

TRAKO, Gdańsk/Polska
24. - 27. wrzesień 2019