właściwie wypenione wnioski

Jeśli jesteś gotowy do dołączenia do naszego zespołu, chętnie pomożemy Ci w napisaniu atrakcyjnej aplikacji. Poniższe pliki stanowią część kompletnego wniosku:

List przewodni

W liście przewodnim proszę wskazać, na jakie stanowisko aplikujecie lub czy jest to aplikacja intuicyjna. Będziemy również wdzięczni, jeśli powiedzą nam Państwo za pośrednictwem jakiego kanału lub za pośrednictwem jakiej osoby dowiedzieli się Państwo o ogłoszeniu o pracy lub o firmie. Prosimy o opisanie swojej motywacji i co Cię wyróżnia szczególnie w kwestii aplikowanego stanowiska. Odnieś się do odpowiednich doświadczeń, które już zdobyłeś. Proszę również podać możliwą datę rozpoczęcia pracy i wysokość wynagrodzenia.

Fotografia

Można zaopatrzyć okładkę zdjęciem i danymi kontaktowymi, ale nie jest to obowiązkowe. Zdjęcie można również dodać do CV. W każdym razie, upewnij się, że jest to profesjonalne zdjęcie i że pasuje do Twojego aktualnego wyglądu.

Zyciorys

Prześlij nam swoje dokumenty z kompletnym, tabelarycznym życiorysem. Zwróć uwagę na chronologicznie prawidłową kolejność. Często jako pierwsza wymieniana jest aktualna pozycja. Decydujące znaczenie dla dobrze opisanego życiorysu mają nie tylko stanowiska, które do tej pory zajmowałeś, ale również jasna struktura. Podkreśl obszary, które są dla Ciebie szczególnie korzystne.

Swiadectwa

Upewnij się, że wszystkie świadectwa (przynajmniej te dotyczące aplikowanej funkcji) są załączone.

Wysyłka
Prosimy o przesyłanie zgłoszenia w postaci kompletnego pliku PDF. Zaleca się nadsyłanie zgłoszeń drogą cyfrową, nawet jeśli wnioski te są również rozpatrywane w tradycyjnej formie.

 

Należy pamiętać, że poszukiwanie odpowiednich kandydatów na stanowiska szkoleniowe i podwójne studia w przemyśle zwykle rozpoczyna się na 10 miesięcy przed rozpoczęciem praktyki. Szczególnie interesujące profile są również brane pod uwagę po tym okresie na szkolenia lub studia.

Zawsze chętnie dajemy kandydatom szansę osobistego przekonania nas o ich zainteresowaniach. W związku z tym nie wahaj się i wyślij nam intuicyjną aplikację.

 

Z niecierpliwością oczekujemy na Państwa zgłoszenie.

Podanie o pracę najchętniej przyjmiemy w formie poczty elektronicznej na adres jobs@krauth-online.de W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z pracownikiem działu kadr Mandy Grimm pod numerem 06271 805-174 lub Angeliką Blanke pod numerem 06271 805-181.