06.04.2017

Firma Abellio otrzymała zgodnie z terminowym harmonogramem, system dystrybucji biletów zrealizowany przez firmę Krauth Technology!


 

Stationärer Fahrscheinautomat in Arnhem

Eberbach / Duisburg: Abellio NRW, pomimo bardzo restrykcyjnych terminów dostaw, Firma Abellio otrzymała zgodnie z terminowym harmonogramem, system dystrybucji biletów zrealizowany przez firmę Krauth Technology!


Z Abellio do Holandii - Bezpośrednio i bez konieczności przesiadki z nowym RE 19.

Hagen / Duisburg / Arnhem: od dnia 04.06.2016 Abellio przkracza granice Niemiec. W tym właśnie dniu uruchomiona została trasa z Duisburga do holenderskiej miejscowości Arnhem co jest skutkiem przdłużenia linii RE 19 w Dolnym Renie. Otwarcie tej lini pozwala na bezproblemowe poruszanie się w obszarze transgranicznym między Niemcami a Holandią.
Wielu obserwatorów i pasażerów było świadkami pierwszej podróży na lini RE 19 z dworca głównego Duisburg w kierunku Arnhem.


Dystrybucja biletów z wykorzystaniem systemu Firmy Krauth dla sieci Niederrhein

Firma Krauth Technology brała udział w Projekcie Abellio dostarczając system dystrybucji biletów oparty o stacjonarne automary biletowe kt 033 TSI. Nowatorskim rozwiązaniem jest zastosowanie kodów QR w oparciu o normę VDV-KA. Wyżej wspomniany projekt, pomimo wielu innowacyjnych wymagań, został zrealizowany w bardzo krótkim czasie i odebrany przaz Zamawiającego zgodnie z harmonogramem dostaw.
Firma Krauth Technonology realizuje z powodzeniem rozwiązania wybiegające w przyszłość. Naszą kompetencją są systemy pobierania opłat w pasażerskiej komunikacji miejskiej. Jesteśmy sprawdzonym partnerem od ponad 90-ciu lat. W tym roku zrealizowaliśmy pierwszy projekt dla naszego sąsiada – Polski. Zaufały nam Koleje Małopolskie!
Krauth technology dziękuje firmie Abellio za konstruktywną współpracę. W ten sposób możliwa była wspólna realizacja ambitnego programu.

Erste Fahrt von Duisburg ins niederländische Arnhem mit Abellio Rail NRW
Erste Fahrt von Duisburg ins niederländische Arnhem mit Abellio Rail NRW
Content

Nasze następne targi & wydarzenia:

InnoTrans 2018, Berlin
18. - 21. Września 2018