06.04.2017

Firma Abellio otrzymała zgodnie z terminowym harmonogramem, system dystrybucji biletów zrealizowany przez firmę Krauth Technology!


 

Stationärer Fahrscheinautomat in Arnhem

Eberbach / Duisburg: Abellio NRW, pomimo bardzo restrykcyjnych terminów dostaw, Firma Abellio otrzymała zgodnie z terminowym harmonogramem, system dystrybucji biletów zrealizowany przez firmę Krauth Technology!


Z Abellio do Holandii - Bezpośrednio i bez konieczności przesiadki z nowym RE 19.

Hagen / Duisburg / Arnhem: od dnia 04.06.2016 Abellio przkracza granice Niemiec. W tym właśnie dniu uruchomiona została trasa z Duisburga do holenderskiej miejscowości Arnhem co jest skutkiem przdłużenia linii RE 19 w Dolnym Renie. Otwarcie tej lini pozwala na bezproblemowe poruszanie się w obszarze transgranicznym między Niemcami a Holandią.
Wielu obserwatorów i pasażerów było świadkami pierwszej podróży na lini RE 19 z dworca głównego Duisburg w kierunku Arnhem.


Dystrybucja biletów z wykorzystaniem systemu Firmy Krauth dla sieci Niederrhein

Firma Krauth Technology brała udział w Projekcie Abellio dostarczając system dystrybucji biletów oparty o stacjonarne automary biletowe kt 033 TSI. Nowatorskim rozwiązaniem jest zastosowanie kodów QR w oparciu o normę VDV-KA. Wyżej wspomniany projekt, pomimo wielu innowacyjnych wymagań, został zrealizowany w bardzo krótkim czasie i odebrany przaz Zamawiającego zgodnie z harmonogramem dostaw.
Firma Krauth Technonology realizuje z powodzeniem rozwiązania wybiegające w przyszłość. Naszą kompetencją są systemy pobierania opłat w pasażerskiej komunikacji miejskiej. Jesteśmy sprawdzonym partnerem od ponad 90-ciu lat. W tym roku zrealizowaliśmy pierwszy projekt dla naszego sąsiada – Polski. Zaufały nam Koleje Małopolskie!
Krauth technology dziękuje firmie Abellio za konstruktywną współpracę. W ten sposób możliwa była wspólna realizacja ambitnego programu.

Erste Fahrt von Duisburg ins niederländische Arnhem mit Abellio Rail NRW
Erste Fahrt von Duisburg ins niederländische Arnhem mit Abellio Rail NRW