Wrażenia

mobile ticket vendor for Frankfurt

55 bileteomatów mobilnych

do przedsiębiorstwa komunikacji miejskiej we Frankfurcie nad Odrą“

Krauth technology GmbH bardzo cieszy się z pozyskanego zlecenia na wyposażenie przedsiębiorstwa komunikacji miejskiej SVF we Frankfurcie nad Odrą w 55 biletomatów mobilnych. W drodze unijnego przetargu z powodzeniem zaprezentowaliśmy nasz projekt AK 0328 i już w październiku dostarczymy spółce SVF pierwsze automaty.
 
Nowa technologia i przemyślany design krauth technology pokazały, czego można oczekiwać od systemu sprzedaży biletów. Zwłaszcza połączenie online z monitoringiem internetowym krauth zapewni wyraźną optymalizację procesów transportu pieniędzy i serwisu.
 
Pan Hartmut Huwe (prokurent SVF) dodaje: Spółka krauth technology połączyła całą produkcję w jednym zakładzie, co zapewnia terminowość wykonania również w przypadku naszych ambitnych pierwszych terminów dostaw. O przydzieleniu zlecenia w postępowaniu przetargowym firmie krauth technology zadecydowała całościowa koncepcja obejmująca sprzęt i oprogramowanie i, rzecz jasna, względy ekonomiczne.
 
Oprogramowanie SMART typu backoffice firmy krauth jest przy tym spoiwem zapewniającym łatwe zarządzanie całym systemem.
 
Dla mnie jest to pierwszy większy projekt, za który odpowiadam w krauth technology jako dyrektor sprzedaży, dlatego cieszy mnie on w sposób szczególny! Podziękowania należą się po pierwsze klientowi, spółce SVF, która na każdym etapie okazywała nam otwartość i konstruktywne wsparcie, po drugie oczywiście mojemu nowemu zespołowi, który bardzo ułatwia mi wdrażanie się w nowe obowiązki – komentuje swój pomyślny start Kai Horn, nowy dyrektor sprzedaży w krauth.
 
krauth technology GmbH jest spółką należącą do grupy Nussbaum, która oprócz kluczowej działalności w zakresie wyposażenia warsztatowego z powodzeniem działa na rynku innych technologii. Międzynarodowa grupa zatrudnia 1200 pracowników.

Aktualizacja 31.03.2015: Pomyślna eksploatacja w warunkach rzeczywistych (faza 1) od grudnia 2014 roku!