Marca 2017

Pierwszy projekt w Polsce wdrożony

 

Krakau/Eberbach:W ramach realizacji projektu Krakowskiej Karty Aglomeracyjnej Firma krauth technology dostarczyła w marcu 2017 roku, wraz z polskim partnerem, firmą Unicard 26 mobilnych automatów typu kt 0328 do pociągów firmy NEWAG. Automaty obsługują wszystkie standartowe środki płatności oraz realizują zlecenia na elektronicznej Krakowskiej Karcie Miejskiej (Bilety czasowe, Bilety internetowe). Jest to pierwszy projekt krauth technology w polsce i zarazem pierwszy zrealizowany na bazie systemu operacyjnego Windows.

Kiedyś podróżując z Tarnowa do Krakowa pasażerowie musieli stać w kilku kolejkach kupując różne bilety. Teraz po zarejestrowaniu się w systemie wszystkie operacje możemy wykonać przez Internet lub w jednym z automatów. To spore ułatwienie i oszczędność czasu – dodaje Tomasz Bednarski, Prezes Unicard S.A.

Projekt dostawy automatów zakończony został pełnym sukcesem. Chcielibyśmy przy tej okazji serdecznie podziękować naszemu Partnerowi, Firmie Unicard jak również końcowemu odbiorcy, Firmie NEWAG za konstruktywną współpracę.

 

 

 

 

Content

Nasze następne targi & wydarzenia:

13.TRANSEXPO, Kielce
23. - 25. październik 2018

26. Jahrestagung, Blankenfelde-Mahlow
02. listopada 2018

LBO-Jahrestagung, Ingolstadt
21. listopada 2018

WBO-Busforum, Stuttgart
29. - 30. listopada 2018