04.01.2016

30 mobilnych urządzeń do przedsiębiorstwa transportowego SVZ Zwickau

 

Zwickau:
Ponownie udało nam zaistnieć na rynku komunikacji miejskiej w segmencie automatów biletowych i chcielibyśmy poinformować o planowanej dostawie 29 mobilnych urządzeń do przedsiębiorstwa transportowego SVZ Zwickau.
Było to możliwe dzięki wygraniu, otwartemu na całą Unię Europejską przetargowi. W końcu 2016 roku, pasażerowie SVZ Zwickau, będą mogli wygodnie i szybko dokonać zakupów biletów komunikacji miejskiej w automatach dostarczonych przez krauth technology.
Pan Seidel, przedstawiciel firmy SVZ, jest bardzo zadowolony ze współpracy naszych firm, którą zapoczątkowała dostawa bileterek obsługiwanych przez kierowców.


Nasze nowoczesne automaty, poza akceptacją monet i banknotów, obsługują również QR kody w technologii 2D, według normy VDV – KA. W dostarczanych urządzeniach znalazły zastosowanie również drukarki termiczne PDM170, które są licencjonowanym produktem firmy krauth technology.
Serdeczne podziękowania dydykujemu naszemu pracownikowi, Panu Klausowi Liedloff, który wspólnie z pracownikami SVZ realizuje to przedsięwzięcie.