Liczby i fakty

Utworzenie przedsiębiorstwa1926
SiedzibaEberbach / Baden
SubsidiaryHamburg & Lake Constance
Filieok.135
Kierownictwopatrz impressum

Od lat innowacyine produkty

krauth technology vorreiter in der technik
Od lat innowacyine produkty

krauth technology – to my

Jesteśmy przekonani, że etyczne działanie znacząco decyduje o przewadze konkurencyjnej. Dlatego staramy się zawsze możliwie najlepiej informować i obsługiwać naszych kontrahentów. Od konstrukcji oprzyrządowania, przez rozwój niezbędnej elektroniki, aż po montaż końcowy – jesteśmy w stanie wykonać samodzielnie cały proces produkcji. We wszystkich zrealizowanych do tej pory projektach wykorzystaliśmy naszą wiedzę zarówno w zakresie oprogramowania, jak i sprzętu. Wysoki udział produkcji własnej – który w tej branży nas wyróżnia – pozwala nam realizować indywidualne wymagania klienta.

krauth technology eberbach

Historia naszej firmy

Wczoraj i dziś: prekursor w dziedzinie techniki i jakości!

Od ponad 80 lat jesteśmy kompetentnym partnerem działającym w branży publicznej komunikacji miejskiej. Technika systemów sprzedaży biletów niezwykle szybko się rozwija – od czasu mechanicznych rozmieniarek pieniędzy wykonano duży krok naprzód w dziedzinie elektronicznych drukarek biletów. Cykle innowacyjne są przy tym jednak coraz krótsze. Nasz diagram (Innowacja produktu w przekroju) w obrazowy sposób przedstawia, ile cyklów rozwojowych potrzeba było do osiągnięcia aktualnej technologii: automatu z certyfikatem na zgodność z normą TSI i nowoczesnego niezależnego komputera pokładowego/drukarki biletów. Jesteśmy częścią tej dynamiki i zawsze pozostajemy do dyspozycji jako kompetentny partner.


Nasze produkty powstają w zakładzie w Eberbach w najwyższej jakości i będzie nam miło zaprezentować naszą produkcję osobiście podczas odwiedzin
.

Content

Nasze następne targi & wydarzenia:

13.TRANSEXPO, Kielce
23. - 25. październik 2018

26. Jahrestagung, Blankenfelde-Mahlow
02. listopada 2018

LBO-Jahrestagung, Ingolstadt
21. listopada 2018

WBO-Busforum, Stuttgart
29. - 30. listopada 2018