Silni partnerzy

"Sukces polega na posiadaniu dokładnie tych cech, które są w danym momencie pożądane."

Zgodnie z myślą Henry'ego Forda i stałym dążeniem do optymalizacji rozwiązań na miarę wymagań naszych klientów z powodzeniem od lat współpracujemy z doskonałymi partnerami, którzy sami są pionierami w swoich branżach.

Poniżej przedstawiamy naszych najważniejszych partnerów:


PSI Logo

Oba przedsiębiorstwa z dużym powodzeniem współpracują od 2000 roku w licznych projektach w zakresie systemów zarządzania opłatami za przejazdy. Spółka krauth technology dostarczała w ich ramach komputery pokładowe i systemy zarządzania opłatami za przejazdy. 

Innowacyjna technika sterowania na rzecz mobilności i wydajności

Do oferty PSI należą współdzielone systemy zarządzania ruchem autobusów i tramwajów (ITSC) z informacją pasażerską w czasie rzeczywistym, rozwiązania w zakresie zarządzania taborem oraz systemy zarządzania zajezdniami. Ponadto projektujemy systemy automatycznej, bazującej na technice wideo odprawy pojazdów.

Z autorskim oprogramowaniem do sterowania ruchem i ponad 30-letnim doświadczeniem oferujemy przedsiębiorstwom transportowym optymalne i wydajne procesy. Dbamy o to, by pasażerowie komunikacji autobusowej i tramwajowej przy najlepszej jakości obsługi punktualnie i bezpiecznie docierali do celu.

Stawiamy przy tym na optymalizację mobilności – zarówno w mieście, jak i na wsi – i dbamy o środowisko przez zrównoważone gospodarowanie zasobami, energią i paliwem.

Przez stałe zaangażowanie w projekty badawcze i stowarzyszeniowe oraz współpracę z kompetentnymi partnerami z branży IT z powodzeniem współtworzymy innowacyjne rozwiązania i strategie rozwoju systemów zarządzania ruchem w publicznym transporcie miejskim i regionalnym.

Tym samym jesteśmy optymalnie przygotowani do tego, by konfigurować systemy na miarę potrzeb naszych klientów i wspierać ich w utrzymaniu konkurencyjności.


unicard

Firma Unicard jest od września 2016 strategicznym partnerem firmy krauth Technology w segmencie rynku obsługi ruchu pasażerskiego.
Firma UNICARD SA zapewnia wsparcie w zakresie projektowania, wdrażania oraz serwisu technicznego zarówno oprogramowania, jak i zainstalowanych urządzeń pochodzących z krauth Technology. Wybór Systemów Biletowych gwarantuje bezpieczeństwo i usprawnienie wszystkich procesów obsługi klientów komunikacji pasażerskiej.


Content

Nasze następne targi & wydarzenia:

9. ÖPNV Innovationskongress, Freiburg
12. - 14. marzec 2019

TRAKO, Gdańsk/Polska
24. - 27. wrzesień 2019