Silni partnerzy

"Sukces polega na posiadaniu dokładnie tych cech, które są w danym momencie pożądane."

Zgodnie z myślą Henry'ego Forda i stałym dążeniem do optymalizacji rozwiązań na miarę wymagań naszych klientów z powodzeniem od lat współpracujemy z doskonałymi partnerami, którzy sami są pionierami w swoich branżach.

Poniżej przedstawiamy naszych najważniejszych partnerów:


unicard

Firma Unicard jest od września 2016 strategicznym partnerem firmy krauth Technology w segmencie rynku obsługi ruchu pasażerskiego.
Firma UNICARD SA zapewnia wsparcie w zakresie projektowania, wdrażania oraz serwisu technicznego zarówno oprogramowania, jak i zainstalowanych urządzeń pochodzących z krauth Technology. Wybór Systemów Biletowych gwarantuje bezpieczeństwo i usprawnienie wszystkich procesów obsługi klientów komunikacji pasażerskiej.


PSI Logo

Oba przedsiębiorstwa z dużym powodzeniem współpracują od 2000 roku w licznych projektach w zakresie systemów zarządzania opłatami za przejazdy. Spółka krauth technology dostarczała w ich ramach komputery pokładowe i systemy zarządzania opłatami za przejazdy. 

Innowacyjna technika sterowania na rzecz mobilności i wydajności

Do oferty PSI należą współdzielone systemy zarządzania ruchem autobusów i tramwajów (ITSC) z informacją pasażerską w czasie rzeczywistym, rozwiązania w zakresie zarządzania taborem oraz systemy zarządzania zajezdniami. Ponadto projektujemy systemy automatycznej, bazującej na technice wideo odprawy pojazdów.

Z autorskim oprogramowaniem do sterowania ruchem i ponad 30-letnim doświadczeniem oferujemy przedsiębiorstwom transportowym optymalne i wydajne procesy. Dbamy o to, by pasażerowie komunikacji autobusowej i tramwajowej przy najlepszej jakości obsługi punktualnie i bezpiecznie docierali do celu.

Stawiamy przy tym na optymalizację mobilności – zarówno w mieście, jak i na wsi – i dbamy o środowisko przez zrównoważone gospodarowanie zasobami, energią i paliwem.

Przez stałe zaangażowanie w projekty badawcze i stowarzyszeniowe oraz współpracę z kompetentnymi partnerami z branży IT z powodzeniem współtworzymy innowacyjne rozwiązania i strategie rozwoju systemów zarządzania ruchem w publicznym transporcie miejskim i regionalnym.

Tym samym jesteśmy optymalnie przygotowani do tego, by konfigurować systemy na miarę potrzeb naszych klientów i wspierać ich w utrzymaniu konkurencyjności.


MG Industrie Elektronik

Od momentu powstania w 1982 roku spółka MG Industrieelektronik GmbH projektuje i realizuje systemy informacyjne dla transportu publicznego. Od dawna z dużym powodzeniem działamy na globalnym rynku.

 

Obecnie z ponad 25-letnim doświadczeniem dysponujemy kompleksową wiedzą w zakresie obsługi technicznej transportu publicznego.

 

Dzięki strategicznemu partnerstwu z krauth technology nasze produkty dostępne są obecnie również dla klientów ww. spółki. Należą do nich m.in. komputer pokładowy 19" (również do pojazdów szynowych), radiowa sygnalizacja świetlna, urządzenia elektroakustyczne i komunikacyjne, jak również systemy zliczania pasażerów i informacji pasażerskiej.

Poprzez powiązaną optymalizację sprzętu i oprogramowania zapewniamy wydajne wykorzystanie funkcji wszystkich naszych produktów.


ISS Logo

ISS jest producentem indywidualnych rozwiązań w zakresie okablowania i usług serwisowych w publicznym transporcie miejskim.
Oferujemy kompleksowe usługi okablowania pojazdów – od planowania po odbiór projektów realizowanych „pod klucz”.

Zajmujemy się również instalacją: komputerów pokładowych i drukarek biletów, kasowników, radiowych systemów transmisji danych (sygnalizacja świetlna), systemów komunikacyjnych, urządzeń zliczania pasażerów, techniki wideo, zliczania i rejestracji danych dotyczących tankowania.


 

Spółka BiLL GmbH jest jednym z wiodących w Szwajcarii producentem systemów sprzedaży biletów w transporcie publicznym. Jako kompleksowy dostawca mamy w swoim portfolio nowoczesne i dopasowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania ustandaryzowane. We współdzielonym systemie drugoplanowym integrujemy w trybie online, od transmisji danych aż po rozliczenie, wszystkie kanały dystrybucji dla urządzeń typu front-end.

Satysfakcja klientów ma dla nas kluczowe znaczenie. Jesteśmy elastyczni, otwarci na innowacje i niezawodni. Jakość jest dla nas oczywistą wartością. Przejmujemy przy tym kompleksową realizację: od pierwszej prezentacji aż po przekazanie systemów wykonanych „pod klucz”. Współpracując z wykwalifikowanymi specjalistami z wieloletnim doświadczeniem, oferujemy również kompleksowe wsparcie techniczne przez cały „cykl życia” produktu.

Gruntowna wiedza i najnowsze technologie idą u nas ze sobą w parze. Z przyjemnością podejmujemy nowe wyzwania, służymy kompetentnym doradztwem i innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie nowoczesnych systemów kompleksowych. Technologie informacyjne i transportowe rozwijają się bardzo szybko.

Od 1999 roku jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firmy krauth technology w Szwajcarii.


 

Jako innowacyjny producent oprogramowania do mobilnych systemów sprzedaży i kontroli firma AMCON GmbH oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie urządzeń kontrolnych, systemów przedsprzedaży i ewidencji kar w transporcie publicznym.
Centralnym elementem jest tutaj opracowany przez AMCON modułowy pakiet oprogramowania UFHO. Pakiet ten oferuje wszystkie istotne funkcje systemu sprzedaży w publicznym transporcie miejskim i jest zaprojektowany jako oparte na bazie danych oprogramowanie w architekturze klient-serwer. Oprogramowanie klienckie obsługuje liczne platformy systemów operacyjnych i terminale mobilne różnych producentów. Poszczególne moduły (system drugoplanowy z zarządzaniem taryfami, sprzedażą, kontrolami, karami itp.) objęte są licencją i podlegają konfiguracji odpowiednio do profilu przedsiębiorstwa transportowego. W pełni obsługiwany jest przy tym system biletu elektronicznego w standardzie KA.
W połączeniu z wydajnymi komponentami krauth technology realizujemy rozwiązania na miarę każdego przedsiębiorstwa transportowego.Logo Solver

Firma Solver z siedzibą w Słowacji zajmuje się produkcją oprogramowania i integracją systemów IT. Potężny kapitał, którym jest nasze 21-letnie doświadczenie w dziedzinie usług IT, z powodzeniem angażujemy na korzyść naszych klientów. Z zespołem 25 projektantów opracowujemy solidne rozwiązania IT na miarę klienta.
Nasza kluczowa działalność obejmuje
:


•    aplikacje mobilne do urządzeń pracujących na systemach operacyjnych ANDROID, iOS i WinMobile


•    profesjonalne usługi w zakresie projektowania oprogramowania


 

Nasz wieloletni austriacki partner w dziedzinie realizacji projektów i usług serwisowych reprezentujący nas w swoim regionie.

 

Dzięki wysokiej kompetencji lokalnych pracowników udało nam się znacznie usprawnić usługi z zakresu serwisu i napraw.


 

andré stocker design opracowuje produkty i koncepcje produktów dla średnich przedsiębiorstw i międzynarodowych koncernów, a także dla miast i gmin. Zajmujemy się wzornictwem przemysłowym obejmującym produkty konsumpcyjne i inwestycyjne, projektowaniem przestrzeni targowych i wyrobów przeznaczonych do przestrzeni publicznej.

 

Zespół projektantów składa się z kilku doświadczonych projektantów przemysłowych i całej sieci specjalistów.

 

Wraz z krauth technology firma andré Stocker jest odpowiedzialna za projektowanie nowych linii produktów (m.in. komputera pokładowego kt 0101 MT, kasy, słupów informacyjnych).


 

Spółka maBinso software GmbH z siedzibą w Hamburgu specjalizuje się w projektowaniu innowacyjnego oprogramowania dla publicznego transportu miejskiego.
Wszyscy pracownicy maBinso mają wieloletnie doświadczenie w doradztwie dla publicznego transportu miejskiego i projektowaniu oprogramowania. Są doskonale zorientowani w specyfice, wymaganiach i restrykcjach obowiązujących w tej branży i sposobach radzenia sobie z nimi.
.


Działalność maBinso obejmuje trzy obszary:
-    oprogramowanie(maBinso Studio)
-    doradztwo (maBinso Consulting)
-    usługi (maBinso Services)

Oprogramowanie klasy bussines intelligence „maBinso Studio” wspomaga przedsiębiorstwa transportowe w sprawnym funkcjonowaniu.
Łączy informacje z różnych źródeł i prezentuje w zwięzłej formie wskaźników operacyjnych. Umożliwia dalsze użytkowanie istniejących systemów i integrację dostarczanych przez nie informacji
.