Inwestujemy we wspólną przyszlość

Z przyjemnością zaprezentujemy się osobiście podczas odwiedzin w zakładzie w Eberbach: w sali wystawowej, szkoleniowej czy konferencyjnej. Zapraszamy na obchód po naszej produkcji – jest to świetna okazja, aby przekonać się o jakości naszych produktów. Zapraszamy do Eberbach!

krauth technology Ausstellungsraum
krauth technology Ausstellungsraum
krauth technology Konferenzraum

Od konstrukcji przez produkcję aź po montaź końcowy

Kompetencja w zakresie produkcji nas wyróżnia i jest kolejnym powodem, by zdecydować się na produkty krauth technology.  Od konstrukcji przez produkcję aż po montaż końcowy – cały cykl produkcyjny precyzyjnie przebiega na miejscu.

Nasze przedsiębiorstwo kształci aż 10% pracowników. I to we wszystkich działach.

We własnym centrum frezarskim z najnowocześniejszą platformą technologiczną CAM wytwarzamy aktualnie formy wtryskowe do komputerów pokładowych krauth nowej generacji.

Nowe centrum technologiczne – gięcie blach / kolejna inwestycja w naszą przyszłość

Kwiecień 2016: W celu rozszerzenia naszych mocy produkcyjnych oraz innowacyjności, zobligowaliśmy Firmę Trumpf do dostawy nowej maszyny produkcyjnej, która umożliwia profesjonalną obróbkę metalu. Jest to urządzenie TruBend 5130 (X) (B23). Dzięki tej decyzji zapewniliśmy sobie dalszą gwarancję dobrej jakości naszych produktów w przyszłości. Przewidywany termin dostawy i uruchomienia to sierpień 2016 roku. Wszystkie nasze inwestycje, łącznie z roszerzeniem i modernizacją systemu ERP mają na celu podniesienie produktywności, polepszenie jakości stanowisk pracy oraz zapewnienia jak najlepszej atmosfery w naszym wspólnym otoczeniu.