Info stationärer Fahrscheinautomat kt0333 TSI

Czy mają Państwo pytania lub potrzebują dodatkowych informacji?

Prosimy o przesłanie maila!


Biletomat mobilny

Optymalne rozwiązanie do sprzedaży samoobslugowej w pojazdach.

 

Zaprojektowanie biletomatu mobilnego jest sztuką – ze względu na wymóg możliwie niewielkiej wagi i możliwie kompaktowej budowy przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich metod płatności analogicznie jak w usługach stacjonarnych. W zakładzie krauth technology w imponujący sposób tę sztukę udało nam się opanować: wraz z modelem AK 0328 oferujemy biletomat mobilny, który przekonuje doskonałym wyposażeniem i z powodzeniem jest już w użyciu w wielu przedsiębiorstwach komunikacyjnych. System stanowi konsekwentne udoskonalenie znanych automatów mobilnych krauth technology. Jest on kolejnym przykładem imponującej kompetencji naszego przedsiębiorstwa w zakresie konstrukcji, rozwoju, oprogramowania i produkcji. To typowy produkt w jakości Made in Germany.

  • Sprzedaż samoobsługowa w pojazdach
  • Obsługa biletomatów na ekranie dotykowym z interfejsem użytkownika
  • Systemy taryfowe są przedstawione w formie nowoczesnych, czytelnych menu wyboru
  • Akceptacja środków płatniczych: bilonu, banknotów, kart kredytowych i chipowych
  • Możliwość zintegrowania zbliżeniowego systemu kart chipowych do biletów elektronicznych. Aktualnie zrealizowano już m.in. system płatności girogo.
  • Wygodne serwisowanie dzięki szybkiej wymianie komponentów automatu. W ten sposób można wykonać serwisowanie w krótkim czasie również na przystanku.
mobile ticket machine  AK 0328
Zbliżeniowe metody płatności, zrealizowano i wprowadzono już do rzeczywistej eksploatacji również system girogo.
mobile ticket machine  AK 0328
Czytniki banknotów z kasą pośrednią.
mobile ticket machine AK 0328
Estetyczne i wandaloodporne rozwiązanie.

 

Biletomat AK 0328 oferuje mimo kompaktowej i wąskiej budowy liczne możliwości płatności. Dzięki temu pozwala zachować w pojeździe dodatkowe miejsca siedzące. Oprócz akceptacji bilonu i kart chipowych automat może również zostać wyposażony w akceptor banknotów z kasą pośrednią.  W maju 2014 roku krauth technology doposażyło biletomaty mobilne w kolei miejskiej przedsiębiorstwa komunikacyjnego w Erfurcie (EVAG) w funkcję płatniczą girogo. Dużą zaletą wariantu zbliżeniowego jest – w przeciwieństwie do innych metod płatności bezgotówkowej – zabezpieczona przed wandalizmem i odporna na zużycie technologia.