Info stationärer Fahrscheinautomat kt0333 TSI

Czy mają Państwo pytania lub potrzebują dodatkowych informacji?

Prosimy o przesłanie maila!


Entwerter

Kasowanie biletów na najwyższym poziomie

Solidny, szybki i niezawodny: kasownik AK 0107

Kasownik AK 0107 bazuje na innowacyjnej technologii drukarki igłowej i jest zaprojektowany w sposób umożliwiający montaż na istniejących płytach kasowników bez dodatkowych nakładów zawiązanych z przebudową. Można również stosować istniejące podkładki ochronne. Kasownik jest wygodny w serwisowaniu, odznacza się niskimi kosztami inwestycyjnymi i trwałością. Jest cichy, elastyczny i szybki. Kasownik w wersji kompaktowej można również optymalnie zintegrować z kasą krauth technology.

  • Solidna i kompaktowa drukarka igłowa
  • Cichy, elastyczny i szybki
  • Kompatybilny z systemem IBIS
  • Niewymagający konserwacji
  • W wersji kompaktowej możliwość zintegrowania również z kasą krauth technology
automatical ticket width recognition
Kasownik krauth AK 107
ticket validation
W wersji kompaktowej możliwość zintegrowania z kasą
ticket validation
Jako osobny moduł

Wszystkie elektroniczne i mechaniczne komponenty są umieszczone w wytrzymałej obudowie ze stali szlachetnej, która zwiększa ochronę przed wandalizmem. Produkt ten powstaje w zakładzie w Eberbach w najwyższej jakości i będzie nam miło zaprezentować naszą produkcję osobiście podczas odwiedzin.
Kasowanie biletu: po wprowadzeniu biletu następuje natychmiastowe uruchomienie drukarki.

Autonomiczny tryb pracy: w tym trybie kasownik połączony jest tylko z zasilaniem elektrycznym. Wewnętrzny moduł zegara i datownika generuje dane czasowe, które drukowane są na bilecie.

Kontrolowany tryb pracy: w tym trybie kasownik pracuje w trybie urządzenia podrzędnego (slave) i jest sterowany przez urządzenie nadrzędne (np. komputer pokładowy) w standardzie IBIS lub RS 485. Na czas kontroli biletów przez kontrolera kasowniki można zablokować, aby nie było możliwe kasowanie biletów po rozpoczęciu kontroli
.