Info stationärer Fahrscheinautomat kt0333 TSI

Czy mają Państwo pytania lub potrzebują dodatkowych informacji?

Prosimy o przesłanie maila!


Drukarki do systemów sprzedaży

Wysoce wydajna drukarka termiczna

Moduł drukarki PDM 170 składa się z wysoce wydajnej drukarki termicznej. Wyróżnia się on doskonałym wydrukiem biletów i nadzwyczajną prędkością drukowania.  Oprócz wydruku tekstu PDM 170 drukuje w najlepszej jakości również grafikę. Optymalna obsługa papieru zapewnia najwyższą produktywność. Trwałość głowicy drukującej osiąga najlepsze wartości w swojej klasie. PDM 170-V montowana z najwyższą precyzją w naszej siedzibie to gwarantowana niezmiennie wysoka jakość spod znaku Made in Germany.

  • Wysoce wydajna drukarka termiczna
  • Dostępność w różnych wariantach:
print module-PDM170
moduł drukarki z dźwignią papieru (4 gatunki)
print module-PDM170
opcjonalnie jako podzespół OEM
print module-PDM170
możliwość użytkowania jako drukarki stołowej w przedsprzedaży
print module-PDM170
możliwość pracy z kilkoma różnymi gatunkami papieru

Urządzenie jest przystosowane do pracy z 4 rolkami papieru różnej szerokości. Drukarka termiczna służy do druku bezpośredniego biletów, paragonów, rozliczeń służbowych, pokwitowań anulacji i jest łatwa w konfiguracji. Wraz ze skanerem kodów kreskowych można realizować różne koncepcje bezpieczeństwa zarządzania papierem. Urządzenie jest wyposażone w kilka czujników do detekcji końca papieru, małej ilości papieru i blokady papieru.
Również ten produkt powstaje w zakładzie w Eberbach w najwyższej jakości i będzie nam miło zaprezentować naszą produkcję osobiście podczas odwiedzin.