Info stationärer Fahrscheinautomat kt0333 TSI

Czy mają Państwo pytania lub potrzebują dodatkowych informacji?

Prosimy o przesłanie maila!


SlimTick

Bezgotówkowy automat biletowy kt 0336/ Infotaiment-Station następnej generacji


Czy to jako automat do sprzedaży biletów, kolumna mobilnościowa czy jako platforma informacyjna. Wykorzystanie SlimTick jest nieograniczone!

Funkcjonalność Multitouch, mały i lekki. Nie tylko interfejs użytkownika przypomina wysokiej klasy smartfony, ale również koncepcja projektowa łączy projekt i funkcję w jedną całość.

Funkcjonalność Multitouch, mały i lekki. Nie tylko interfejs użytkownika przypomina wysokiej klasy smartfony, ale również koncepcja projektowa łączy projekt i funkcję w jedną całość.
Jako uzupełnienie klasycznej sprzedaży biletów lub jako kolejna korzyść dla obsługi klienta: zadzwoń po taksówkę, kup bilet na koncert lub znajdź najbliższą stację rowerów - Ciesz się nieograniczonymi zaletami smartfona z praktycznym dużym ekranem, łatwą opcją płatności i drukowanymi biletami do kontroli, przypomnienia; jak potwierdzenie odbioru lub do identyfikacji.

Multimodalność, mobilne stacje i e-mobilność zostanły nie tylko przemyślane, ale również wdrożone. Jedno urządzenie - wiele zastosowań. Dzięki SlimTick oferujemy Ci idealne rozwiązanie dla Twoich indywidualnych potrzeb.

  • Mobilne w autobusach i tramwajach lub stacjonarne na przystankach / stacjach mobilnościowych
  • Ergonomiczna obsługa
  • Niezwykle szybka wymiana w celu konserwacji
  • Możliwość wstępnej instalacji
  • Płatność zbliżeniowa za pośrednictwem EC i / lub kart kredytowych
  • Obsługuje systemy Closed-loop
  • Przesyłanie danych i pobieranie za pośrednictwem telefonu komórkowego lub sieci WLAN

Jeśli zależy Państwu na wyjątkowym projekcie w atrakcyjnym design zewnętrznym, jesteśmy optymalnym kontaktem. Dzięki dużm zasobom produkcyjnym możliwe są indywidualne, kreatywne rozwiązania, nawet lakierowanie odbywa się w naszym zakładzie produkcyjnym w Eberbach. Porozmawiaj z nami!